OGŁOSZENIA PARAFIALNERemont kościoła zabytkowego p.w. Wniebowzięcia NMP w Przytoku

Informujemy, że w wyniku rozstrzygnięcia postępowania zakupowego na zadanie pod nazwą „Remont kościoła zabytkowego p.w. Wniebowzięcia NMP w Przytoku, gm. Zabór” została wybrana oferta złożona przez Zakład Remontowy Piotr Poniedziałek z siedzibą w Jaromierzu 13 64-225 Kopanica, za cenę brutto: 415 000,00 zł (słownie: czterysta piętnaście tysięcy złotych 00/100). Oferta została wybrana jako najkorzystniejsza ponieważ Wykonawca spełnił wszystkie warunki postawione w zapytaniu ofertowym. Wykonawca posiada odpowiednią wiedzę i doświadczenie, potencjał kadrowy niezbędny do wykonania zamówienia zgodnie z wymaganiami Zamawiającego. Złożona przez Wykonawcę oferta jest kompletna i właściwa pod względem oferowanego przedmiotu zamówienia. Ponadto Wykonawca uzyskał najwyższą ilość punktów w przyjętych w postępowaniu kryteriach oceny ofert. Z dokumentacją zamówienia można zapoznać się na stronie Biuletynu Informacyjnego Gminy Zabór pod adresem: „https://bip.gminazabor.pl/479/Wylaczone_z_ustawy_PZP/”