OGŁOSZENIA PARAFIALNEIII Niedziela Wielkiego Postu

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 12 marca 2023 r.

1. Rozpoczęliśmy w naszej parafii rekolekcje wielkopostne. Prowadzi je
    Przemysław Janicki, wikariusz parafii św. Jadwigi w Zielonej Górze i dekanalny duszpasterz młodzieży, którego serdecznie witamy i otaczamy naszą modlitwą. Nauki rekolekcyjne dziś na każdej Mszy św., a także w poniedziałek i wtorek w Janach o godz.17.00, w Droszkowie o godz.18.00 i w Przytoku o godz. 19.00. Spowiedź rekolekcyjna we wtorek pół godziny przed naukami.
  2. W poniedziałek przypada 10 rocznica wyboru Franciszka na Papieża, w naszych modlitwach pamiętajmy o Ojcu św.
  3. Kancelaria parafialna będzie czynna w środę od 16.30 do 17.15.
  4. Przypominam, że w środę 15 marca Katolicka Szkoła Podstawowa w Zielonej Górze organizuje dzień otwarty od godz. 17.00. Grono Pedagogiczne zaprasza dzieci i rodziców do siedziby szkoły. Więcej informacji na plakacie oraz w folderze.
  5. W piątki w czasie Wielkiego Postu nabożeństwa Drogi Krzyżowej. W Przytoku
    o godz. 17.30, w Droszkowie także o 17.30 i w Janach o 18.00, a w niedzielę nabożeństwa Gorzkich Żali, w Przytoku o godz.16.30.
  6. W sobotę 18 marca, o godz.11.00 w Zaborze Msza św. odpustowa z okazji uroczystości
    św. Józefa. Ksiądz Proboszcz zaprasza nas wszystkich.
  7. W piątek 17 marca zapraszam na spotkanie kandydatów do bierzmowania. O godz. 17.30 Droga Krzyżowa, następnie Msza św. i spotkanie w salce.
  8. W niedzielę 19 marca zapraszam na spotkanie dzieci przygotowujące się do I-szej Komunii św., wraz z rodzicami na godz.12.30 do Przytoku.
  9. Przed ołtarzem jest wystawiony kosz, do którego można wkładać produkty z dłuższym terminem ważności na wielkanocne paczki dla najbardziej potrzebujących osób w naszej parafii. Kosz będzie wystawiony do Niedzieli Palmowej. Niech to będzie jedna z form naszej wielkanocnej jałmużny.
  10. Świece paschaliki na stół wielkanocny będą rozprowadzane w cenie 20 zł. od przyszłej niedzieli.
  12. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli i całego tygodnia,
    Szczęść Boże.

Ks. Krzysztof  Hołowczak

Administrator parafii

Leszek Gościmiński (20 rocz. śm)

Droszków – godz. 18.00 – o Boże łaski i opiekę Matki Bożej dla Ani i całej rodziny

Przytok - godz. 19.00 – + Leszek Gościmiński, + ks. Józef Pogorzelski (od Żywego
                                           Różańca)

ŚRODA  15 marca 2023 r.

Przytok - godz. 18.00 – + z rodziny: Lubienieckich: Zbigniew, Eugeniusz, Stanisława,
                                            Zygmunt, Antoni, Leokadia

CZWARTEK  16 marca 2023 r.

Droszków - godz. 18.00 – + Piotr Zuchniewicz (2 rocz. śm)

PIĄTEK  17 marca 2023 r.

Przytok - godz. 18.00 – + Edward i Danuta, Mariusz, Tomasz Łebek

SOBOTA  18 marca 2023 r.

Droszków - godz. 18.00 – o Boże błog. dla Justyny z okazji urodzin

NIEDZIELA  19 marca 2023 r.

Przytok - godz. 8.00 – o Boże błog. dla Zbigniewa Bosaka z okazji imienin

Jany - godz.  9.30 – + Stefan Bal (10 rocz. śm), + Stanisława Bal (5 rocz. śm)

Droszków – godz. 11.00 - + Zbigniew Kubiak (12 rocz. śm)

Przytok - godz. 12.30 – + ks. Józef Pogorzelski (od Żywego Różańca)