OGŁOSZENIA PARAFIALNE25 NIEDZIELA ZWYKŁA 2024

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – 22 września 2024 r.

1. Dzisiaj zbiórka do puszek na pomoc powodzianom, a po Mszy św. w Przytoku możliwość przywożenia do sali Caritas darów dla powodzian.

2. Po Mszy św. o 12.30 w Przytoku zapisy i pierwsze spotkanie z dziećmi przygotowującymi się do I-szej Komunii św.

3. Dzisiaj o godz. 19.00 w kościele św. Urbana w Zielonej Górze koncert uwielbienia na zakończenie warsztatów muzycznych.

4. W poniedziałek 23 września przypada 11-ta rocznica śmierci ks. Józefa Pogorzelskiego, dlatego dziś na Mszy św. o 12.30 modlimy się za zmarłego Księdza Proboszcza, a jutro zapraszam na cmentarz na godz.18.00, by przy grobie Księdza Józefa wołać o dar nieba.

5. W nadchodzącym tygodniu nie będzie Mszy św. we wtorek w Janach oraz w czwartek i piątek w Droszkowie. Nie będzie czynna także kancelaria parafialna w środę. Bardzo proszę, by kontaktować się telefonicznie, dzwoniąc na nr telefonu parafialnego.

6. W niedzielę 29 września br. ulicami Zielonej Góry przejdzie „Marsz dla życia
    i rodziny” pod hasłem „Zjednoczeni dla Życia, Rodziny, Ojczyzny!”. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 10.30 Mszą św. sprawowaną w kościele pw. Najświętszego Zbawiciela. Bezpośrednio po Mszy przy ulicy Ułańskiej uformuje się marsz, który przejdzie do kościoła pw. św. Józefa, gdzie zakończy się wspólnym uwielbieniem.

7. W sobotę 12 października planujemy parafialną autokarową pielgrzymkę
    do Częstochowy. Wyjazd w nocy, powrót koło godz.22.00. Koszt wyjazdu 120 zł, zapisy w zakrystii.

8. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii,

10. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli i całego tygodnia.

Ks. Krzysztof Hołowczak

Proboszcz parafii

INTENCJE MSZALNE, 22.0929.09.2024 r.

NIEDZIELA 22 września 2024 r.

Jany - godz. 9.30+ Olimpia, Józef, Damian

Droszków – godz. 11.00 – + z rodziny Kubiak: Eugeniusz, Bogdan, Zbigniew, Anna, Ignacy, Benia, Mirosław,
                                                Ula oraz + Jerzy Kozioł

Przytok - godz. 12.30+ ks. Józef Pogorzelski (11 rocz. śm) – od Żywego Różańca

Droszków – godz. 18.00 – + Krzysztof Pawlak (od uczestników pogrzebu)

PONIEDZIAŁEK 23 września 2024 r.

Przytok - godz. 11.00 - + Michalina Pęk (pogrzebowa)

WTOREK, CZWARTEK, PIĄTEK – Mszy św. nie będzie

ŚRODA 25 września 2024 r.

Przytok - godz. 18.00 – + Rodzice: Piotr i Rozalia Krajewscy, + Siostry: Zofia, Helena, Stefania, Alicja, Irena,
                                        +  Bracia: Marian, Leon, Henryk, Tadeusz, Czesław

SOBOTA 28 września 2024 r

Przytok - godz. 18.00 – + Cecylia Wójtowicz (4 rocz. śm), + Jerzy Gutowski

NIEDZIELA 29 września 2024 r.

Jany - godz. 9.30o Boże łaski dla Katarzyny z ok. urodzin

Droszków – godz. 11.00 – o Boże łaski dla Magdaleny z okazji 11 rocz. urodzin

Przytok - godz. 12.30+ Józef Materna (4 rocz. śm)

Droszków – godz. 18.00 – o Boże łaski dla Mai Kulikowskiej z ok. 18 rocz. urodzin